banner3088

Ersaraç “İYİ seneler dilerim”

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç, yeni yıl mesajı yayımladı. Ersaraç, mesajında “2018 yılının bütün buhranı içinde doğan İYİ Parti’nin güneşi ayrımsız ve ayrıcalıksız tüm milletimizin içini ısıtmıştır.” dedi.

Ersaraç “İYİ seneler dilerim”

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç, yazılı olarak yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli hemşehrilerim,

Yoğun emekler sarf ettiğimiz, bir genel seçim ve buna bağlı olarak ülkemizi ekonomik bir cendereye sokan rejim değişikliği yaşadığımız ve gerek ülke gerekse de ilçemiz için siyasetin yeniden şekillendiği bir yılı geride bırakıyoruz.

Arkamızda bıraktığımız her yıl bizlere yeni şeyler katıyor, acı-tatlı tecrübeler biriktirmemize vesile oluyor.

Geçtiğimiz yılda siyasetin evrildiği noktada, İYİ Parti’mizin iki kutuplu tahterevalli siyasetine bir üçüncü yol, güçlü bir alternatif olarak dahil olması Türk siyasetinin yakın dönemdeki en büyük kazanımı olmuştur.

İdeolojik gömleklerin kifayetsiz kaldığı noktada İYİ insanların üzerlerine giydikleri “Vatan” renginde bir ceket tahterevalli siyasetinden usanmış, yaşama sevinci dahi çalınmış, geleceğe dönük umutlarına ipotek konmuş milletimize adeta nefes olmuş, her şeyin bitmediğine olan inancı yükseltmiştir.

2018 yılının bütün buhranı içinde doğan İYİ Parti’nin güneşi ayrımsız ve ayrıcalıksız tüm milletimizin içini ısıtmıştır.

Muktedirlerin oğlu, kızı, damadı, dünürü olmadığı için ezilen, hakları çiğnenen, kuru ekmek ve soğanına dahi göz dikilen vatandaşın sesi İYİ Parti’dir.

Derinleşen ekonomik krize, yolsuzluk ve hırsızlığa, kayırmacılığa, rantiyeciliğe, komisyonculuğa YETER ARTIK! YETTİ ARTIK! Diyecek kadrolar buradadır.

Bunun yanı sıra hemşehrilerimizin değerlerini sömüren, mirasyedi, eylemsiz, iş bilmez, hizmet etmez anlayışa da YETER ARTIK! YETTİ ARTIK! Diyecek olanlar yine İYİ’lerdir.

1 Nisan 2019 gününe İYİ BELEDİYE’nin ayrımsız ve ayrıcalıksız tüm milletimizi ısıtan güneşi ile merhaba demek üzere,

İYİ seneler dilerim.Saygılarımla,

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 14:45
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196