banner3088

Aksoy İşitme Cihazları’nın açılışı yapıldı

Coşkun Aksoy’un işletmeciliğini yaptığı ve işitme cihazı anlamında bölgenin ihtiyacını karşılayacak olan Aksoy İşitme Cihazları Silivri’de dün yapılan törenle açıldı.

Aksoy İşitme Cihazları’nın açılışı yapıldı

Siemens ve Oticon markaları ile anlaşmalı olan Aksoy İşitme Cihazları, dün Çorlu Durağı’ndaki yerinde yapılan açılış ile faaliyete geçti.

Açılışa Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker, Silivri Belediye Başkan Vekili Bora Balcıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Suna Göçengil, Meclis Üyeleri Ali Vural, Süheyl Kırkıcı, Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Üyeleri Osman Umuç, Metin Kaya, Harun Tüfekçi, Silivri Belediyesi eski Belediye Başkanı Selami Değirmenci, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanayiciler Odası (SİBESO) Başkanı Nuray Koçer, Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan, Alevi Kültür Derneği Yönetimi, Aksoy Ailesi üyeleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Coşkun Aksoy, davetlilere işletmenin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Yalnızca Aksaray’da vardı, biz Silivri’ye getirdik

Coşkun Aksoy’un Aksoy Grup bünyesinde faaliyete geçirdiği Aksoy İşitme Cihazları, hem Silivri’nin hem de bölgede yer alan çevre ilçelerin işitme cihazı konusundaki ihtiyacını karşılayacak. Cihaz satışının yanı sıra cihaz kalıplarının da alınabileceği bir işletmeyi faaliyete sokan Aksoy, “Bu hizmet İstanbul Aksaray’da veriliyordu. Silivri’den bir vatandaş işitme cihazı için Aksaray’daki firmalar ile çalışmak zorunda kalıyor, bu da hem maddi hem de zaman anlamında kayıplarına yol açıyordu. Biz bu hizmeti Silivri’ye getirdik.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 17:57
YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196