banner3088

EKSA, 2019 sezonuna hazır

Yaklaşık 12 yıldır Silivri’de müşterilerine hizmet sunan EKSA Bayan Kuaförü, yepyeni saç tasarım modelleri ve gelin başları ile 2019 yılı yaz sezonu için hazırlıklarını tamamladı.

EKSA, 2019 sezonuna hazır

Nuray Eker tarafından kurulan ve yaklaşık 12 yıldır müşterilerine kusursuz bir şekilde hizmet vermeye devam eden EKSA Bayan Kuaförü, yönetici ve çalışanları ile birlikte sezonuna aldıkları eğitim ve kurslarla yepyeni saç tasarım ve gelin başları modelleriyle 2019 yılının düğün sezonu için son hazırlıklarını tamamladı.
Özellikle tesettür gelinbaşları tasarımlarıyla Silivri’de öncü bir tasarımcı olan işletme sahibesi Nuray Eker “Kış sezonunda işlerimiz yaz aylarına göre biraz daha azalıyor. Ekip arkadaşlarımla birlikte kış sezonu boyunca Türkiye’de yeni trend olan tasarım modellerini gerek aldığımız eğitim ve kurslarla gerekse de katıldığımız fuarlarda yakından inceleme fırsatımız oluyor. EKSA Kuaför salonu olarak müşterilerimize daha geniş ürün yelpazesi sunmak adına tüm hazırlıklarımızı tamamladık.2019 yılının düğün sezonuna hazır durumdayız. Tesettürlü gelinlerimiz için gelin başları süsleyecek olan modellerimizi görmek için gelin adaylarımız salonumuzu sık sık ziyaret ederek yaptığımız tasarımları yakından inceliyorlar. Salonumuzu ziyaret imkânı bulamayan gelin adaylarımızda sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ediyor. Bugüne kadar salonumuzdan memnun ayrılmayan misafirimiz hiç olmadı. Salonumuz alınan karar gereği Salı günleri haricinde tüm günler 09.00- 19.00 saatleri arasında hizmet veriyor” şeklinde konuştu
EKSA Kuaför salonuna 2127278544 numaralı telefondan yada işletmenin sosyal medya hesabından   ulaşabilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211