banner2836

Mondi Silivri'den sonra Çerkezköy'de açıldı

Türkiye’nin hızlı büyüyen markası Mondi,Reel Mobilya tecrübesi ile yeni şubesini Çerkezköy halkı ile buluştu.

Mondi Silivri'den sonra Çerkezköy'de açıldı

Türkiye'nin hızlı büyüyen markası Mondi,  Çerkezköy halkı ile buluştu. Mondi'nin  Çerkezköy Mağazası "Reel Mobilya" adıyla açıldı.

Çerkezköy halkının büyük ilgi gösterdiği açılışa  Tekirdağ İl  Jandarma Komutanı  Erdal Eren,  Çerkezköy Belediye Başkanı  Vahap Akay, Mondi Marka Pazarlama Müdürü Volkan Yücedağ da katıldı.

Açılış konuşması Reel Mobilya firması adına Abdurrahim Yurt yaptı. Yurt, "2016 yılında  Silivri'de açtığımız mağaza ile Mondi ailesine dahil olduk. Şimdi de  Çerkezköy'de ikinci mağazayı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mondi markasının kurumsallığı ve marka prensiplerine uygun bir şekilde çalışmaya ve bu markaya layık olmaya devam edeceğiz" dedi.

Mondi Marka Pazarlama Müdürü Volkan Yücedağ ise "Mondi markası her geçen yıl gelişim sağlıyor. Ev dekorasyonu için kaliteli, yenilikçi, şık ve ekonomik çözümler sunan birbirinden özel koleksiyonları Mondi markasının bünyesinde bulundurmanın gayreti içindeyiz. Mobilyaya dair tüm ihtiyaçların karşılanacağı bu güzel mağazayı  Çerkezköy halkı ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Açılışta son konuşmayı  Çerkezköy Belediye Başkanı  Vahap Akay yaptı. Akay, " Çerkezköy ilçesi yüksek bir potansiyele sahip. Güzel ilçemize bu tür yatırımların yapılması çok isabetli ve kazançlıdır. Bu güzel mağazayı ilçemize kazandıranlara çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2017, 12:01
YORUM EKLE

banner2834

banner2252

banner2588