banner3223

Ümit Kalko’ya, Yılın En Başarılı Genç İşadamı Ödülü

Engelsiz Yaşam Vakfı'nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde, anket sonuçlarına göre belirlenen isimler ödüllerini aldı. Genç Girişimci ve Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko, Yılın En Başarılı Genç İş adamı ödülüne layık görüldü.

Ümit Kalko’ya, Yılın En Başarılı Genç İşadamı Ödülü

Engelsiz Yaşam Vakfı'nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yılın En İyileri Ödül Töreni” nde, anket sonuçlarına göre belirlenen isimler ödüllerini aldı. Genç Girişimci ve Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko, Yılın En Başarılı Genç İş adamı ödülüne layık görüldü.

Atilla Kaplakarslan'ın başkanlığını yürüttüğü Engelsiz Yaşam Vakfı'nın bu yıl beşincisini düzenlediği Yılın En İyileri Ödül Töreni WOW İstanbul Hotel & Convention Center'da yapıldı. Vatan Şaşmaz'ın sunuculuğunda gerçekleşen gecede sanat, politika, sinema, TV, spor, sahne ve iş dünyasının ödüle layık görülen 'En İyileri' yapılan anketlerle belirlendi.

Halit Kıvanç, Yusuf Sezgin, Erhan Yazıcıoğlu, Nükhet Duru, Perihan Savaş Onur Ödülüne layık görüldü. Çeşitli dallarda dağıtılan ödüller arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Muazzez Ersoy, Ömür Gedik’te vakıf özel ödüllerini alan isimler oldu. Eğitim sektörüne yaptığı yatırımlar ve sahibi olduğu Mektebim Okulları’nın hızlı büyümesiyle kendinden söz ettiren Ümit Kalko, Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından yürütülen anket çalışmasında Yılın En Başarılı Genç İşadamı seçildi. Sanatçı Muazzez Ersoy’un elinden ödülünü alan Kalko, Türkiye’de eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan bir yatırım olduğunu belirterek, yaşının genç olmasından dolayı çok avantajlı olduğunu, daha uzun yıllar eğitim alanında çalışmalar ve yatırımlar yapmayı planladığını söyledi. 


Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196