banner3088

AK Parti Silivri’den prim dopingi

Hafta sonu son final maçına çıkacak olan Silivrispor için ilk prim açıklaması AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’dan geldi ve maçın galibiyeti halinde tüm takıma eşit şekilde dağıtılması için 20 Bin TL sözü verdi.

AK Parti Silivri’den prim dopingi

27 Mayıs Cumartesi günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Erbaaspor ile final maçına çıkacak olan Silivrispor için AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu kesinin ağzını açtı ve takıma 20 bin TL prim ile birlikte bu zorlu maç için de 5 otobüs tahsis edileceği açıklandı. Silivri’nin ve Silivrispor tarihinin ilklerini yaşayan ilçe sporu için siyasilerden atak geldi. Zorlu ve hayati maç öncesinde ilk prim açıklayan AK Parti Silivri oldu. Bizzat İlçe Başkanı Rıfat Kutlu tarafından yapılan bilgilendirmede, “Silivri’miz ve ilçemizin sporu hayati ve bir o kadar da anlamlı bir finale çıkıyor. Bu zorlu süreçte bizlerde sessiz kalmayarak üstümüze düşeni harfiyen yapmak zorunluluğu hissettik. Bunun içindir ki Silivrispor’umuzun Ankara’da oynayacağı müsabaka için 20 bin TL prim vermeyi uygun gördük.

AK Parti’den 5 otobüs

Açıkladığımız prim ile birlikte bu tarihi maçı takip etmek isteyen sporseverlerin ulaşımını da düşünerek 5 adet otobüsün tahsisine de karar verdik. Böylelikle maçı takip etmek isteyen hemşerilerimizin ulaşım sorununa da bir katkımız olacağını düşündük” dedi.

Kalko, Kutlu'ya teşekkür etti

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’nun prim ve maça gidecekler için otobüs desteğinin ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko’dan teşekkür gecikmedi. Hafta sonu oynanacak olan hayati maç öncesi ilçesinin takımına destek verenler için teşekkür eden Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko açıklamasında; “Silivrispor için her kim ne şartlarda destek oluyorsa benim başımın tacıdır. Bugün stada maça gelip bilet alan her vatandaş bana göre üstüne düşen görevi yerine getirendir. Bilindiği üzere hafta sonu 2. Lig biletimizi almak için Tokat temsilcisi Erbaaspor ile Ankara’da karşılaşacağız. Bu maç öncesi AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu bir açıklamayla kulübümüze 20 bin TL prim ile birlikte maçı takip etmek isteyen Silivrililerin ulaşımı için 5 otobüs tahsis edeceğini açıklaması beni mutlu etmiştir. Bu zorlu ve kutlu yolda yalnız olmadığımızın bildirgesidir bu ve bunun gibi destekler. Bizlere olan inancından ve desteğinden dolayı AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’ya ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211