banner3070

Belediyeden Dostluk Koşusuna Tam Destek

Silivri Belediyesi, uluslararası sivil toplum kuruluşu olan World Harmony Run’ın dünya çapında gerçekleştirdiği dostluk koşusuna tam destek verdi.

Belediyeden Dostluk Koşusuna Tam Destek

Uluslararası dostluk ve anlayışı teşvik etmeyi amaçlayan World Harmony Run’ın (Dünya Uyum Koşusu) 50 Avrupa ülkesinden geçerek Avusturya’da tamamlayacakları dostluk koşusu kapsamında bir durağı da Silivri ilçesi oldu. 2012 Mayıs ayında Portekiz’de başlayan, Ekim ayında Avusturya’da tamamlanacak koşu kapsamında; 18 Temmuz tarihinden bu yana İstanbul’da olan World Harmony Run koşucuları, Silivri’den geçerek Bulgaristan’a doğru yol aldı.

 

YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİ KARŞILADI

Ticari ya da siyasi bir amaç taşımadan, tüm ulusların halkları arasında iyi niyet oluşturmayı amaç edinen sivil toplum kuruluşunun koşucularını, Silivri Belediyesi Yaz Spor Okulu öğrencileri karşıladı. Silivri sınırlarından Atatürk Anıtı’na kadar sporcular ile birlikte koşan öğrenciler, koşunun sembolü olan yanan meşaleyi de taşıdı.

 

VEKİL YILDIRIM MEŞALEYİ TESLİM ALDI

Silivri Belediye Başkan Vekili Şenel Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Elif Bilici’nin karşıladığı ekip, misafirperverliği ve destekleri için Silivri Belediyesi’ne teşekkürlerini sundu. Başkan Vekili Şenel Yıldırım temsili şekilde teslim aldığı meşalenin ülkeler arası hiç bitmeyecek dostluğun bir simgesi olduğunu dile getirerek, bu amaç uğruna çıkılan bu yolda World Harmony Run koşucularına başarılar diledi. 
Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2012, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2253