Silivri'ye yeni hükümet konağı

Yakın bir zamanda inşasına başlanacak olan Yeni Hükümet Konağının ihalesi dün sonuçlandı.

Silivri'ye yeni hükümet konağı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Silivri’ye yapılacak olan yeni hükümet konağı projesiyle ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu “hükümetimizin ardı arkası kesilmeyen Silivri yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor” dedi.

Bozoğlu, yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kıymetli hemşehrilerim hükümetimizin ardı arkası kesilmeyen Silivri yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor.  Silivri Hükümet Konağı ihalesi bugün sonuçlandı. En kısa sürede temelini atacağız inşallah.”
“İlçe başkanlığı görevine başladığım süreçten bugüne tüm gayret çaba mücadelemiz Silivri ve Silivri ye gelecek yatırımlar olmuştur. Sadece doğduğumuz ve doyduğumuz topraklar olarak görmeyip yarınlarımızın bize emaneti olduğu bilinci ile Silivri’mize hizmet edebilme adına verdiğimiz tüm mücadelemize yol arkadaşlığı yaptıklarımız şahittir. Yaptıklarımızın başardıklarımızın yapacak ve başaracaklarımızın teminatı olduğu düsturu ile çalışmaya ter dökmeye mücadeleye yılmadan çalışırken sizlerden uzak kalmak zorunda olup yanınızda bulunamadığımız ya da görüşemediğimiz hasret kaldığımız günleri bizlere unutturan eserler kazandırabilme uğruna döktüğümüz her damla teri şahsi reklam yapma gayretine girmeden gece gündüz demeden mücadele etmeye devam edeceğiz. Amacımız geleceğe bugünden iz bırakmak ve bunun haklı gururunu hep beraber sizlerle paylaşmak.”
“Her daim desteklerini hissettiğimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN başta olmak üzere, bir kez daha Silivri ye çok kısa sürede kazandırdığı birçok eser için İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ’ya teşekkür ediyorum.”

Yorumlar 5
grip 27 Temmuz 2022 09:43

nereye yapılıyor?

CESİM BAYSAL 25 Temmuz 2022 09:35

SİLİVRİ MİMAR SİNAN MAH ORTA ÇEŞME MAH 12 YILDIR BİR İMAR ÇALIŞMASI VAR HALA BİTMEDİ DAHA ARSADA YAPI YASAKLI ALAN YAZIYOR BENİM ARSAM 12 YILDIR İMARI OLDUĞU HALDE 2009 DAN BERİ İMARINI KAPATMIŞSINIZ BELEDİYE BUNUNLA İLGİLİ HİÇ BİR ÇALIŞMA VE BİLGİ VERİLMİYOR OY ZAMANI İSTEMEYİ İYİ BİLİYORSUNUZ

Suat 24 Temmuz 2022 23:00

volkan başkanın seçim vaatlerinin başında metrobüs geliyor du noldu o projeye orsan büyükşehir bizde değil der ama sizde olsada bişey değişmeyecek anlaşılan

depresyon 34.5 22 Temmuz 2022 13:18

silivride gençlerin gidebileceği bir sinema dahi yok. sosyalleşebileceği tek bir alan, merkez vs. hiçbir şey yok. silivriye yatırım hükümet konağıyla olmaz. istanbula toplu taşıma çok sıkıntı, zaten silivri içerisinde yapılabilecek bir şey yok. ama siz hala gençleri düşünmeyin.

Silivri'li hemşehriniz 22 Temmuz 2022 09:10

Sahi,ihaleyi kim aldı?

Bakmadan Geçme