My Home Projesi Silivri Kavaklı’da Yükseliyor

İnşaat sektörünün önde gelen markalarından Bors Yapı'nın yeni projesi “My Home” Silivri Kavaklı'da inşa ediliyor.

My Home Projesi Silivri Kavaklı’da Yükseliyor
banner3909
banner4336

Geleceğe yönelik geliştirdiği projeleriyle konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimariyle buluşturmayı amaçlayan Bors Yapı, yeni villa projesi My Home için düğmeye bastı.

Deprem yönetmeliğine ve son teknolojiye uygun olarak hayata geçirilecek olan proje; radye temel sistemi, temeli topraktan kurtaran beton, C-30 beton teknolojisi, bohçalama sistemi ve her bir villa için 15 ton demir kullanarak inşa ediliyor.

4+1 ve 5+1 olmak üzere 20 adet villanın yer alacağı projede; her bir villanın 2 araç kapasiteli otoparkı, şöminesi, özel yaşamın korunmasına uygun şekilde tasarlanmış 32 metrekarelik havuzu ve kış bahçesi oluşturmaya elverişli geniş verandası bulunuyor.

Akıllı ev teknolojisi kullanılan My Home projesinde tüm villalar güney cephe olarak konumlandırılmıştır. Yerden ısıtma sistemine sahip olan projede 3,5 metre tavan yüksekliği ile ferah bir alan yaratmak amaçlanıyor.

Projede ayrıca basketbol sahaları, spor aletleri ve çocuk parkları başta olmak üzere toplam 4.000 metrekarelik alana sahip sosyal yaşam donatıları da yer alıyor.                                                                                   

Silivri Kavaklı'da hayata geçirilen My Home Kavaklı Villaları; hastane, okul, alışveriş merkezleri, iskele ve çevre yolu gibi yerlere yakın bir noktada konumlanıyor.
İletişim ve Randevu: 05465886115

https://www.borsyapi.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4391

banner4325

banner3841