banner3088

Drift yapan 2 sürücüye ceza yağdı

Silivri’de drift yaparken polise yakalanan 2 otomobil sürücüsüne 10 bin lira cezai işlem uygulandı. Sürücülerin ehliyetlerine 60 gün süre ile el konulurken, araçlar da 60 gün trafik men edildi.

Drift yapan 2 sürücüye ceza yağdı

Edinilen bilgiye göre, önceki gün Yeni mahalle Abdullah Aliye Can Anaokulu civarında drift yaparken polis yakalanan driftçilere rekor ceza yazıldı.

Silivri emniyet Müdürlüğü ekiplerine yakalanan iki kafadarın kullandığı 2 araç asayiş ve trafik ekipleri tarafından durduruldu. Araç sürücülerine 5 bin 10'ar lira olmak üzere toplam 10 bin 20 lira idari para cezası tatbik edildi. Diğer yandan, söz konusu sürücülerin ehliyetlerine 60'ar gün el konulurken, araçları da 60'ar gün trafikten men edildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
D.Davut
D.Davut - 1 yıl Önce

Sadece ceza yetmez, buları birde mecburi psikolog tedavisine yollamak gerek. Yaşlı merkezleri gibi, sosyal sorumluluk projelerinde mecburi hizmete de tabii tutacaksın.

Yaşar yavuz
Yaşar yavuz - 1 yıl Önce

Yok yetmez idam etsinler

Kamuran
Kamuran - 1 yıl Önce

Bu gençlerin bi zevki..bence ceza idam falan gibi saçma sapan uygulamalar yapmaktansa belediyelergençlerin özgürce bu dirifti yapmaları için insan sağlığını tehlikeye atmayacak bir yer tahsis etmeli...gençlik hepimiz bir zamanlar gençtik...lütfen gençleri idam etmeden önce gençliğimizi hatırlayalım

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196