A Milli Erkek Hentbol Takımı'nda, İtalya maçı hazırlık kampı başladı

A Milli Erkek Hentbol Takımı, 2025 IHF Erkekler Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. Turu'nda İtalya ile oynayacağı iki maçın hazırlıklarına başladı.

A Milli Erkek Hentbol Takımı'nda, İtalya maçı hazırlık kampı başladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

A Milli Erkek Hentbol Takımı, 2025 IHF Erkekler Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. Turu’nda İtalya ile oynayacağı iki maçın hazırlıklarına başladı.

2025 IHF Erkekler Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. Turu’nda İtalya ile iki maç yapacak olan A Milli Erkek Hentbol Takımı’nın, 23 Ekim-30 Ekim tarihleri arasında Ankara’da Cemal Kütahya Kamp Eğitim Merkezi’nde yapacağı hazırlık kampı başladı.

Başantrenör Okan Halay yönetiminde çalışmalarını sürdüren A Milli Erkek Hentbol Takım kafilesi, 30 Ekim’de maça ev sahipliği yapacak olan Sakarya’ya geçecek. Milli Takım, 3 Kasım’da da İtalya’ya hareket edecek.

A Milli Takımı’ın İtalya ile Sakarya’da 1 Kasım’da oynayacağı ilk maç Serdivan Spor Salonu’nda saat 19.00’da başlayacak.

Rövanş karşılaşması ise 5 Kasım’da İtalya’nın Chieti kentinde Pala Santa Filomena’da oynanacak ve TSİ 20.00’de başlayacak. Her iki karşılaşma da TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.

A Milli Erkek Hentbol Takımı kamp kadrosu şu şekilde:

Kaleci: Coşkun Göktepe, Mehmet Emre, Taner Günay

Sol Kanat: Enis Harun Hacıoğlu, Samet Kanberoğlu

Sol Oyun Kurucu: Ali Emre Babacan, Baran Nalbantoğlu, Doruk Pehlivan, Fatih Çalkamış

Orta Oyun Kurucu: Atakan Şirin, Eray Karakoç, Halil İbrahim Öztürk, Ozan Erdoğan

Sağ Oyun Kurucu: Ramazan Döne, Eyüp Arda Yıldız, Durmuş Ali Tınkır

Sağ Kanat: Çetin Çelik, Görkem Biçer, Şevket Yağmuroğlu

Pivot: Alper Aydın, Çağlayan Öztürk, İlkan Keleşoğlu, Koray Ayar