Bakan Yardımcısı Duran: 'Yaşlılarımız bizim baş tacımızdır'

Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran'ı makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Duran, 'Milli değerlerimizi yarınlara taşımamıza vesile olan yaşlılarımız, bizim baş tacımızdır' dedi.

Bakan Yardımcısı Duran: 'Yaşlılarımız bizim baş tacımızdır'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’ı makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Duran, “Milli değerlerimizi yarınlara taşımamıza vesile olan yaşlılarımız, bizim baş tacımızdır” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinlerini, Bakanlıkta ağırladı. Ziyarette, Bakan Yardımcısı Duran’a, huzurevinde kalan ve birçok ünlü sanatçıya beste yazan şair Şakir Alimoğlu tarafından, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri adına, üzerinde, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Hendek Huzurevi Sakinleri” yazılı plaket takdim edildi.

Plaket için teşekkür eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rıdvan Duran, “Milli değerlerimizi yarınlara taşımamıza vesile olan yaşlılarımız, bizim baş tacımızdır. Devlet olarak yaşlılarımızın her zaman yanında olduk. Bundan sonra da aynı şekilde yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Hatıra fotoğrafı çekimi ile son bulan ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından da paylaşımda bulunan Duran, “Bugün, bakanlığımızda Hendek Melek Nişancı Huzurevi’nde bulunan büyüklerimizle bir araya geldik. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyor, yaşam boyu tecrübelerinden istifade ettiğimiz tüm büyüklerimize saygılar sunuyorum” ifadelerine yer verdi.