Gaziosmanpaşa'da kadının hayatını kaybettiği kazanın yeni görüntüleri ortaya çıktı: Sürücü kırmızı ışıkta geçmiş

Gaziosmanpaşa'da pazar gecesi 1 kadının hayatını kaybettiği trafik kazasının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde sürücünün kırmızı ışık yandığı sırada durmayarak yoluna devam ettiği ve bu sırada kadına çarpığı görülüyor.

Gaziosmanpaşa'da kadının hayatını kaybettiği kazanın yeni görüntüleri ortaya çıktı: Sürücü kırmızı ışıkta geçmiş
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gaziosmanpaşa’da pazar gecesi 1 kadının hayatını kaybettiği trafik kazasının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde sürücünün kırmızı ışık yandığı sırada durmayarak yoluna devam ettiği ve bu sırada kadına çarpığı görülüyor.

Edinilen bilgiye göre 22 Ekim Pazar gecesi saat 00.30’da Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi Hekimsuyu Caddesi’nde sürücü M.S., yolun karşısına geçmeye çalışan R.F. isimli kadına çarpmış, savrulan kadın ağır yaralanmıştı. Kadın kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Feci kazanın yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı

Gözaltına alınan sürücü ise tutuklanırken, olayla ilgili yeni güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde yeşil ışık yandıktan bir süre sonra sarı ışık yanıyor ve kadın yolun karşısına geçmeye hazırlanıyor. Kırmızı ışık yandığı anda yolun karşısına geçmeye çalışan kadına otomobil çarpıyor ve araç biraz ileride durabiliyor. Yaşanan olayla ilgili soruşturma devam ediyor.