CHP lideri Özgür Özel, CHP TBMM Grup Müdürü Levent Bayraktar'ın cenaze namazına katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Müdürü Levent Bayraktar'ın cenaze namazına katıldı.

CHP lideri Özgür Özel, CHP TBMM Grup Müdürü Levent Bayraktar'ın cenaze namazına katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Müdürü Levent Bayraktar’ın cenaze namazına katıldı.

CHP’de 2010 yılından bu yana TBMM Grup Müdürlüğü yapan ve uzun bir süredir akciğer tedavisi gören Levent Bayraktar, 59 yaşında dün hayatını kaybetti. Bayraktar için bugün öğle namazının ardından Kocatepe Camii’nde cenaze namazı kılındı. Levent Bayraktar’ın eşi Eser Bayraktar, kızı Sezin Bayraktar cenaze namazında taziyeleri kabul ederken CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP’nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’li milletvekilleri ve CHP’li yöneticilerde cenaze namazına katıldı. Namaza DEM Parti, Gelecek Partisi, Saadet Partilerinden de katılım sağlayanlar oldu.

Özel ve Kılıçdaroğlu, cenaze namazı öncesi Bayraktar’ın ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi. Daha sonra Kemal Kılıçdaroğlu ve Özgür Özel yan yana saf tuttu. Cenaze namazını kıldıracak hocanın gelmesini bekleyen Kılıçdaroğlu ve Özel’in uzun süre aralarında sohbet ettiği görüntülendi.

Cenaze namazının kılınmasının ardından Kemal Kılıçdaroğlu ve Özgür Özel tabutu en önde beraber taşıdı. Daha sonra Özgür Özel defnedilmek üzere Karşıya Mezarlığına götürülen Bayraktar’ın naaşının koyulduğu cenaze arabasına binerek Karşıyaka Mezarlığına gitti.